شماره بخش فروش:

021−86034613

قوانین و مقررات

ورود کاربران به وب‏‌سایت برنا هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، ویدئوهای رسانه تصویری برنا و سایر خدمات ارائه شده توسط برنا به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات برنا است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین برنا از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین کلی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های برناسافت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های برناسافت تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات برناسافت اقدام کند.

 همچنین از آنجا که برناسافت یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید محصول یا خدمات اقدام می‌کند.

تعریف فروشنده

 محصولات ارایه شده در وب‌سایت، یا توسط برناسافت تهیه یا از شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی خریداری و عرضه می‌شود و یا برخی فروشندگان با برناسافت همکاری می‌کنند و محصولات خود را به‌واسطه این فروشگاه اینترنتی، به صورت آنلاین به فروش می‌رسانند و یا محصولات تولید مستقیم مجموعه ی برناسافت هستند.

قوانین خرید 
- خریداران حداکثر تا 2 روز بعد از ثبت سفارش و قطعی شدن آن، فرصت دارند درخواست ارسال فاکتور را ثبت کنند. 
- در شرایط خاص مثل فروش شگفت‌انگیز، احتمال لغو شدن سفارش مربوط به محصولات جانبی (مانند لوازم جانبی تلفن همراه و لوازم جانبی رایانه )به دلایلی مانند اتمام موجودی کالا وجود دارد. در این صورت برناسافت موظف است از طریق شماره تماس ثبت شده توسط نشتری لغو سفارش را به اطلاع مشتری برساند. 
-تخفیف های ویژه که به صورت کد تخفیف در اینستاگرام برناسافت قرار می گیرند، نهایتا ظرف مدت یک هفته از زمان قرار داده شدن در صفحات مجازی اعتبار خواهند داشت و پس از آن خود به صورت خودکار از سیستم حذف خواهند شد.
-سفترش مشتریان گرامی در دو مرحله تایید کلی می شوند. پس از ثبت نهایی خرید ، سفارش شما به انبار برناسافت ارسال شده و آماده ی ارسال می شوند . بدیهی است لغو نمودن و یا تغییر سفارش متوجه ضرر و زیان است و این ضرر و زیان تماما به عهده ی مشتری خواهند بود .

ورود کاربران به وب‏‌سایت برنا هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، ویدئوهای رسانه تصویری برنا و سایر خدمات ارائه شده توسط برنا به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات برنا است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین برنا از سوی کاربر است.

کروه نرم افزاری برناسافت در سال 1377 با هدف توسعه امنیت فضای مجازی تاسیس و اقدام به فعالیت در زمینه مربوطه نموده است . این شرکت در نظر دارد تا با ارائه محصولات امنیت فضای مجازی به صورت اصل و با قیمت مناسب نقشی مهم در این امر ایفا کرده و امنیت را به آسانی برای تمامی کاربران به ارمغان آورد

 

تماس با ما

  • ایران ، تهران ، خیابان هفت تیر
  • شماره تماس : 86034613-021
بالا